Kars Göbek Kaşarı 1 KĞ
Kars Göbek Kaşarı 1 KĞ

Kars Göbek Kaşarı 1 KĞ

Fiyat : ₺270,00(KDV Dahil)
:

Ürünleri̇mi̇z her bi̇ri̇ ayri ayri özel ambalaj ve paketlemeyle müşteri̇leri̇mi̇ze vakumlanarak kargo esnasinda herhangi̇ bi̇r bozulma ve defarmasyona uğramayacak şeki̇lde pakaetleni̇r.tüm ürünleri̇mi̇z %100 i̇ade garanti̇li̇di̇r.

 

 

Kars Göbek Kaşari Nedi̇r?

 

Yoğurma ve hazırlık işlemi biten kaşar peynirinin kalıplara dökülmeden hemen önce boğumlanan kısmından koparılan bölümdür. Onun için kaşarın en yağlı ve lezzetli kısmı demek yanlış olmaz. Tazedirekt aracılığıyla sepetinize eklediğiniz bu lezzet; omlet, tost, pizza gibi keyfi uzayıp süren peynirli tercihlere çok yakışacak. 

 

 

Kars Göbek Kaşari Nasil Saklanmalidir?

 

  • Derin dondurucular gıdaları dondurarak içlerinde herhangi bir organizmanın oluşmasına ve yaşamasına engel olur. Bu sayede neredeyse her türlü taze ya da pişmiş gıdayı derin dondurucuda çok uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz. Kaşar peyniri de derin dondurucuda saklamak koşulu ile uzun süre bozulmadan kalabilir.

 

  • Aldığınız kaşar peynirini kullanacağınız miktarlarda kesin ve ayrı ayrı buzdolabı poşetlerine koyun. Poşetleri buzdolabının buzluğuna yerleştirin. Bu yöntemle kaşar peynirini bozulmadan aylarca saklayabilirsiniz. Daha sonra kullanacağınız miktarda çıkartıp buzunun çözülmesini bekledikten sonar tüketin. Buzu çözüldükten sonra tekrar buzluğa atmayın. Çünkü buzu çözüldüğü anda kaşar peyniri oksijen ile temas etmiştir ve bu da canlı organizmaların üremeye başlaması anlamına gelmektedir. Bu yüzden kullanacağınız miktarlarda kaşar peynirini ayrı poşetlerle ya da saklama kaplarında buzlukta saklamalısınız.
  •  

 

Kars Göbek Kaşari Faydalari

 

  • Kaşar peyniri içeriğinde bulunan yüksek kalsiyum oranı sayesinde kemik erimesi riskini en aza indirmektedir. Bunun yanı sıra çocuklarınızın kemik gelişimi ve diş sağlığı için düzenli olarak kaşar peyniri tüketmesi, sağlığı açısından oldukça faydalıdır.
  • Doğal bir antioksidan olan kaşar peyniri düzenli olarak tüketildiğinde mikrobik enfeksiyonlardan korunmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Kaşar peyniri, bağışıklık sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlayarak ishal gibi rahatsızlıkları tedavi eder.
  • Kaşar peyniri çeşitlerini düzenli olarak tükettiğiniz takdirde sindirim sisteminizde oluşan rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.
  • Sindirim sisteminizin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
  • Kaşar peynirini günlük düzenli olarak tüketmeniz durumunda kanser gibi hastalıklara yakalanma riskinizi en aza indirirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR